top of page

  NE YAPIYORUZ?  

Büyük düşün. Asla pes etme. Bir Fark Yarat

Her gün bu kelimelerle yaşıyor ve çalışıyoruz. Her organizasyonun bir fark yaratma şansına sahip olduğuna inanıyoruz ve görevimiz bunu yapmanıza yardımcı olmak. Gerek kendi imalatımız olan ürünlerde ve de gerekse tedarik ettiğimiz ürünlerde etkili bir çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Amacımız

Şirketinizi tanıtmak için çok çeşitli promosyon ürünleri sunan tam hizmet reklam uzmanlığı şirketiyiz. Promosyon ürünleri ile işinizi pazarlamak ve tanıtmak için ürün arayışınızda sizde değerli müşterilerimize uygun maliyetli bir yol bulmanıza çözüm sunmak.

Ürün ve Hizmetler

Komple Ürünler, kurumsal hediyelik eşyalarda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, profesyonel bir aile şirketidir. Baskılı ürünler, baskılı promosyon ürünleri, baskılı ürünler, logolu ürünler ve diğer birçok kurumsal iş hediyeleri alanında hizmet veriyoruz. Ürün yelpazemiz aynı zamanda spor malzemeleri, sportif etkinlik eğlence ürünleri, tekstil ürünleri, seramik ürünleri, ofis, kırtasiye, kolej eşyaları ve özel reklam ürünleri içermektedir.

Bizimle

İletişime geçin

Fuar standınız için hediyelik eşyalar veya müşteriniz için özel bir promosyon ürünü mü merak ediyorsunuz? Cevabınız evet ise, doğru yere ulaştınız. Komple Ürünler, müşterileri etkilemek, personelinizi motive etmek ve fuar sunumlarını tanıtmak için promosyon ürünleri ihtiyaçlarınıza çözüm sunabiliriz. Ürünlerimiz, kurumsal tanıtım ürünleri oluşturmada yılların tecrübesine sahip olan tasarımcılar tarafından özel olarak üretilmiştir.

bottom of page